Rozwój i Gryf: Chrobry Cię potrzebuje!

Przed nami dwa ostatnie domowe spotkania w tym sezonie ligowym. W sobotę 24 maja do Głogowa przyjedzie Rozwój Katowice, natomiast w niedzielę 1 czerwca zagramy z Gryfem Wejherowo i będzie to ostatni mecz pomarańczowo-czarnych w sezonie 2013/2014. Wspomóż Chrobrego dopingiem, bo Chrobry Cię potrzebuje!

Na cztery kolejki przed końcem (Chrobry rozegra trzy spotkania, ponieważ w ostatniej kolejce otrzyma trzy punkty za Polkowice), nasza drużyna zajmuje drugie miejsce, tracąc do Bytovii jeden punkt. W środę Chrobry zagra w Zdzieszowicach z tamtejszym Ruchem, a następnie w sobotę do Głogowa przyjedzie Rozwój Katowice. Standardowo spotykamy się w sektorze Y. Potraktujcie sprawę poważnie, bo mogą to być najważniejsze mecze Chrobrego w obecnych rozgrywkach!

W niedzielę, 1 czerwca, do Głogowa przyjedzie Gryf Wejherowo. Będzie to pożegnanie z obecnym sezonem i być może z II ligą zachodnią. Warto więc już teraz zarezerwować sobie wolny czas na te dwa spotkania i wspomóc Chrobrego dopingiem, a być może także i świętować awans do upragnionej I ligi!

24.05: CHROBRY – Rozwój Katowice
01.06: CHROBRY – Gryf Wejherowo

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!