Rusza kolejna edycja Ligi Typera

Już tylko dni dzielą nas od inauguracji rozgrywek rundy wiosennej w III lidze dolnośląsko-lubuskiej. W zasadzie to powinniśmy mieć już za sobą wyjazd do Lubina, ale nie ma co rozpamiętywać. W sobotę 14 marca pierwsze mecze po kilkumiesięcznej, stanowczo za długiej przerwie. Z tej okazji, po jeszcze dłuższej pauzie, startujemy z drugą edycją Ligi Typera. Pierwsza zakończyła się blisko rok temu i brało w niej udział ponad 100 osób. Wówczas najlepszym typerem okazała się osoba o nicku szkolka48. Po namowach użytkowników postanowiliśmy kontynuować zabawę.
W tej chwili zarejestrowanych jest 148 użytkowników. Loginy i hasła z poprzedniej edycji nie zostały usunięte, wiec nadal można z nich korzystać. Specjalna podstrona z typerem znajduje się TUTAJ-www.typer.chrobry.glogow.pl, a odnośnik do niej na stałe jest umieszczony w prawym panelu witryny.

Typer naszej strony obejmuje tylko i wyłącznie spotkania III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Pierwsza wiosenna kolejka jest już dostępna. Można więc gdybać, myśleć, analizować i wpisywać swoje propozycje. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się pojedynek w Polkowicach. Najmocniejszy w grupie Górnik podejmie Polonię ze Świdnicy, która poprzez okres przygotowawczy zrobiła spory krok do przodu i celuje w miejsce premiowane udziałem w barażach o II ligę. Z kolei Chrobry podejmuje słabą jesienią ekipę Łucznika. Głogowianie poprzez ostatnie tygodnie rzucili na siebie jakiś cień niepewności. Czy więc ktoś z Was podejdzie do tej potyczki ostrożnie, czy jednak mimo wszystko optymizm weźmie górę? Zachęcamy do zabawy, poprzez którą sami możecie dogłębniej poznać swoją wiedzę na temat III-ligowych rozgrywek. Oczywiście, tak jak w bukmacherce, tak i tutaj wielokrotnie zadecyduje szczęście, bądź jego brak, ale nie ulega wątpliwości, że temu trzeba dopomóc w postaci posiadanej wiedzy na temat poszczególnych zespołów grupy.

W gwoli wyjaśnienia: póki co jedziemy zgodnie z terminarzem Lubuskiego ZPN, a więc organu, który w tym sezonie sprawuje pieczę nad III ligą. Ujęliśmy więc tak mecz Wulkanu, jak i Oławy, choć naturalnie może to ulec zmianie. Wszystko przez ewentualną fuzję obu klubów. Tę zaakceptował Dolnośląski ZPN, z kolei ten lubuski wystosował do PZPN-u protest przeciwko łączeniu się w trakcie rozgrywek. Wedle ostatnich, nieoficjalnych informacji ostatecznie fuzja została zaakceptowana i Oława ma grać zgodnie z terminarzem Wulkanu, przejmując jego dotychczasowy dorobek, ale już za dużo pojawiło się sprzecznych wersji w tej sprawie. Szczerze, to sami się w tym wszystkim pogubiliśmy.