Ruszają w poniedziałek

W poniedziałek punktualnie o godz. 15:30 piłkarze Chrobrego wyjdą na płytę ze sztuczną nawierzchnią, po raz pierwszy w tym roku spotykając się na zajęciach. Do tej pory każdy z nich pracował wedle indywidualnej rozpiski. Okres przygotowawczy w Chrobrym będzie opierał się na dwóch treningach dziennie od poniedziałku do piątku, w późniejszym czasie z sobotnimi (poza kilkoma wyjątkami) sparingami. I tak niemal do samego startu wiosennych rozgrywek. Do dyspozycji zawodników są, oprócz boiska, siłownia i park.
Na poniedziałkowych zajęciach ma się pojawić Radosław Kałużny. Prawdopodobnie w tym dniu wyjaśni się także to, czy dojdzie do najgłośniejszego w historii głogowskiego klubu wzmocnienia. Działacze MZKS-u, poza potwierdzeniem, że jest do tego blisko, nie udzielają bardziej szczegółowych informacji.
Oprócz byłego reprezentanta Polski, już od startu okresu przygotowawczego trener Janusz Kubot będzie przyglądał się innym potencjalnym graczom Chrobrego, nie tylko tym z Polski, ale także zza granicy, m.in. z Chorwacji i Czarnogóry.