Sobotnie wyniki drużyn młodzieżowych

Klasa okręgowa juniorów starszych
Prochowiczanka Prochowice – Chrobry Głogów 1:7 (1:4)

Istniały obawy co do tego meczu, ale okazuje się, że niepotrzebnie.
– Choć serce mocniej zabiło, gdy rywale strzelili na 1:2 – przyznał trener JS Paweł Rząsa.
Po dwie bramki dla Chrobrego zdobywali Patryk Kraska i Dawid Ciechelski, a raz na listę strzelców wpisywali się Michał Zarębski, Michał Durał i Tomasz Zawicki.
Niestety, czołówka również nie pogubiła punktów. Wygrała tak Chojnowianka, jak i Kuźnia, wobec czego głogowianie nadal mają tylko 2 punkty przewagi nad wiceliderem.

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Chrobry II Głogów – Zagłębie Lubin 1:2

Po bardzo dobrym w swoim wykonaniu spotkaniu podopieczni Lucjana Stelmacha byli bliscy sprawienia psikusa wiceliderowi z Lubina. Jesienią przegrali z Zagłębiem 1:15, a teraz zabrakło jedynie szczęścia, by nie wywalczyć przynajmniej jednego punktu. Choćby w ostatnich sekundach, kiedy na piłkę czekało w polu karnym aż 10 graczy MZKS-u, łącznie ze swoim bramkarzem, jednak goście rozpaczliwie wybili futbolówkę niemal z samej linii bramkowej. Jedynego gola dla Chrobrego zdobył Adam Kaszuba.

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Unia Rosochata – Chrobry Głogów 0:3

Niespodzianki nie było i być nie mogło. Po dwóch bramkach Kamila Piotrowskiego i jednej Kamila Walickiego głogowianie jeszcze bardziej przypieczętowali 1. pozycję w lidze.

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów ndz.

Liga Dolnośląska Młodzików
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów ndz.

Część wyników może pojawić się dopiero późniejszym wieczorem, więc zachęcamy innych do pisania relacji z Waszych spotkań w komentarzach.