Środowe mecze drużyn młodzieżowych

Klasa okręgowa juniorów starszych
Chrobry Głogów – Kaczawa Bieniowice 7:0
Po ostatnich wyczynach Kaczawy, która stawiała solidny opór czołówce, wynik jest miłą niespodzianką. Gracze Chrobrego już w 1. minucie sprowadzili gości do parteru, kiedy to do bramki rywali trafił Michał Zarębski. Napastnik MZKS-u dołożył jeszcze dwa trafienia, to samo zrobił Bartosz Sacewicz, a ponadto ukłuli jeszcze Mateusz Małucki i Patryk Kozłowski. Mniej przyjemną wiadomością jest ta, że czołówka walcząca o awans wygrywała solidarnie. Obszerna relacja ze spotkania z Kaczawą i galeria zdjęć na stronie www.chrobryjs.futbolowo.pl

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Chrobry Głogów – Miedź Legnica 4:1
Przegrywali już 0:1 po pierwszej połowie, ale pokazali charakter i postawili na swoim. Hat-trickiem popisał się Kamil Piotrowski, czym ma już na swoim koncie 35 bramek w sezonie. Kolejną bramkę dołożył Dawid Pielak.