Stargard Szczeciński i Górnik coraz bliżej!

Przed nami dwa ciekawie zapowiadające się spotkania. W najbliższą sobotę pomarańczowo-czarni zmierzą się w Stargardzie Szczecińskim z Błękitnymi, natomiast trzy dni później do Głogowa przyjedzie Górnik Wałbrzych. Dziś wznawiamy zapisy na wyjazd, a także rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na środowe derby!

Zapisy na wyjazd do Stargardu będą prowadzone dziś, jutro oraz w czwartek w godzinach 19-21 w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej. Koszt całej wyprawy to 55 złotych. Nie jest to duża kwota, bowiem przykładowo Warta Poznań za zdecydowanie bliższy wyjazd do Głogowa płaciła 50 złotych + bilet wstępu. Cena za wyjazd do Stargardu Szczecińskiego jest więc atrakcyjna, dlatego w Wielką Sobotę widzimy się na kibicowskim szlaku!

Dziś rozpoczyna się także przedsprzedaż wejściówek na mecz z Górnikiem Wałbrzych (23 kwietnia). Bilety w cenie 5 złotych można nabywać do środy 23 kwietnia do godz. 15.00 w pływalni. Przedsprzedaż prowadzona jest codziennie w godz. 08.00-21.00 za wyjątkiem świątecznego okresu, czyli dni 19, 20 i 21 kwietnia. Podobnie jak przed kilkoma laty, mecz z Górnikiem może mieć olbrzymi wpływ na walkę o awans, dlatego takiego spotkania nie można przegapić!

19 kwietnia – Stargard Szczeciński, 23 kwietnia – derby z Górnikiem Wałbrzych. Obecność obowiązkowa!