Starsi przegrywaja, młodsi wygrywają

Połowicznym sukcesem zakończyła się wyprawa występujących w lidze dolnośląskiej juniorów Chrobrego do Wrocławia. W meczu z Polarem komplet oczek zgarnęli tylko ci młodsi, wygrywając 2:1. Natomiast juniorzy starsi przegrali z wrocławianami (wiosną tylko dwie klęski) 1:2, choć od 13 minuty prowadzili po golu Norberta Kierbedzia 1:0, i systematycznie opadają w dół tabeli. Nie muszą jednak się zamartwiać, bo już dawno zapewnili sobie utrzymanie.

Podopieczni Lucjana Stelmacha po końcowym gwizdku cieszyli się, choć brak szczęścia powodował niepokój o końcowy wynik do końca. Głogowian na prowadzenie wyprowadził Bartosz Żelazowski. Później piłka po strzale Bartka Grzesińskiego odbiła się od słupka i po linii bramkowej powędrowała na drugi, jeszcze później przeszkodą okazała się poprzeczka, jednak to gospodarze celnie trafili. W drugiej odsłonie gracze Chrobrego „siedzieli” na rywalu, co przyniosło efekt na 20 minut przed końcem, gdy rezultat pojedynku ustalił Paweł Łysowski.

LDJS: Polar Wrocław – Chrobry Głogów 3:1 (1:1)
Bramki (Chrobry) Kierbedź 13.
Chrobry: Zieleziński – Nomejko, Ratajewski, Kuczyński, Krawczyk, Morawski, Kłosowski, Waszkinel, Zarębski, Walicki (70 Zieliński), Kierbedź.

LDJM: Polar Wrocław – Chrobry Głogów 1:2 (1:1)
Bramki (Chrobry) Żelazowski 15, Łysowski 70.
Chrobry: Hetman – Łysowski, Kycej, Żelazowski, Mucha, Kozak (55 Przymus P.), Chwałczyński, Przymus J., Szewczyk, Grzesiński, Sanojca.