Stepokura w Iłowej, Oleksy w Polkowicach

Na dzień dzisiejszy nie są znane losy wszystkich zawodników, którzy jeszcze w rundzie jesiennej reprezentowali barwy Chrobrego, a po jej zakończeniu zostali odsunięci od składu bądź sami z niego zrezygnowali. Wiemy jedynie, że rezerwowy bramkarz MZKS-u Łukasz Stepokura zadomowił się w Vitrosiliconie Iłowa, a Paweł Oleksy teraz pogra dla Górnika Polkowice.

Łukasz Stepokura wiosnę na pewno spędzi w lubuskim czwartoligowcu. Tam powinien być numerem 1. Już podczas towarzyskiego turnieju w Iłowej został uznany najlepszym goalkeeperem halowych zmagań. Przypomnijmy, że w Iłowej gra także Marek Jabłoński, były obrońca głogowskiego klubu.

Nowy zespół znalazł również Paweł Oleksy. Grający w Głogowie na zasadzie wypożyczenia z Zagłębia obrońca tyle co podpisał nowy kontrakt z lubińskim MKS-em. Od razu został też wypożyczony do pierwszoligowego Górnika Polkowice, w którym przebywał na testach od grudnia.

Okazuje się też, że tak Maciej Kononowicz, jak i Paweł Woźniak nie rozwiązali jeszcze definitywnie kontraktów, choć będąc przesunięci do rezerw, poniekąd dostali wolną rękę w poszukiwaniu nowych pracodawców. O ile nie wiemy, co dzieje się z Woźniakiem, tak Kononowicz ma szansę na angaż w Nielbie Wągrowiec. W sobotę drugoligowiec pokonał Lecha Rypin 1:0, a jedyną dla niego bramkę zdobył właśnie Kononowicz.

W swoje rodzinne strony powrócił Karol Janik. Ostatnie informacje dotyczą testów, które przechodził w Wigrach Suwałki z drugiej ligi.