Stilon remisuje na rozpoczęcie ligi

Piłkarze Stilonu Gorzów zremisowali w pierwszej kolejce IV ligi lubuskiej z Formacją Port 2000 Mostki 1:1. Dla gorzowskiej drużyny było to najprawdopodobniej najtrudniejsze spotkanie w całym sezonie, ponieważ beniaminek jest uważany za najgroźniejszego przeciwnika Stilonu w walce o awans.

Wynik spotkania w 50. minucie otworzył zawodnik gospodarzy, Adrian Suchowera, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do gorzowskiej bramki. W 73. minucie było jednak 1:1. Trafienie dla Stilonu zanotował Grzegorz Bajko.

W Mostkach nie mogło oczywiście zabraknąć naszych zgodowiczów. Na mecz z beniaminkiem ligi wybrało się 168 kibiców Stilonu, w tym 5 fanów Chrobrego.

Następnym rywalem gorzowskiego klubu będzie Spójnia Ośno Lubuskie. Mecz w sobotę 11 sierpnia.

Formacja Port 2000 Mostki – Stilon Gorzów 1:1 (0:0)
50′ Suchowera 1:0