Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów!

Już nie „Godzina dla Polski”, a Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów! Niedawno projekt ten przekształcił się w stowarzyszenie, które ma na celu kontynuowanie patriotycznych akcji na terenie Głogowa. Przypomnijmy, że pierwszą akcją „Godziny dla Polski” był Marsz Żołnierzy Wyklętych w marcu 2013 roku.

Kiedy zaczynaliśmy rok temu nikt z nas nie spodziewał się, że to wszystko zajdzie tak daleko. Rozpoczęliśmy Marszem Pamięci Żołnierzy Wyklętych 1 marca 2013 roku. Potem Cotygodniowe spotkania w kilka osób. Wspólne inicjatyw, Wspólne Marzenia… Dzisiaj na nasze spotkania organizacyjne przychodzi prawie 30 osób. O Polsce rozmawiamy. Planujemy kolejne spotkania, Zapraszamy wyjątkowych gości.

Projekt Godzina dla Polski stał się częścią naszego miasta. Głogowianie kojarzą nasze akcje. Ogromna rzesza ludzi na każdym spotkaniu. Kawał Historii przekazywany mieszkańcom Głogowa! Uświadomieni ludzie, często z wielkim wzruszeniem opuszczający nasze spotkania. Taki widok dodaje nam wielkiej energii i mobilizuje do większego działania. Słowo „DZIĘKUJĘ”, które słyszymy z ust mieszkańców po każdym spotkaniu wynagradza wszelkie trudy…

A teraz. Teraz będzie jeszcze mocniej. Jeszcze intensywniej. Jeszcze Bardziej Patriotycznie, Bardziej Narodowo. Na ten dzień czekaliśmy od kilku miesięcy. Kilka dni temu otrzymaliśmy wreszcie stosowne pozwolenia oraz potwierdzenia. Jesteśmy STOWARZYSZENIEM! Już oficjalnie, na serio, na poważnie… STOWARZYSZENIE PATRIOTYCZNY GŁOGÓW! W Walce o Prawdę i Pamięć!

Szukajcie naszych reklam na portalach społecznościowych. Wypatrujcie naszych spotkań w lokalnych mediach, na plakatach, na głogowskich portalach internetowych. Będziemy wszędzie!

Wiecie kim jesteśmy! Wiecie jak działamy! O Patriotyczny Głogów powalczcie razem z nami! Możecie być częścią wspaniałego i wyjątkowego projektu! Oddaj z nami choć jedną godzinkę w miesiącu dla Polski!

STOWARZYSZENIE PATRIOTYCZNY GŁOGÓW!
PRZYŁĄCZ SIĘ DO NAS!

STOWARZYSZENIE
PATRIOTYCZNY GŁOGÓW
KRS:0000501497 REGON:022372262 NIP:693 217 56 69

źródło: Godzina dla Polski Facebook