Świetna passa rezerw trwa w najlepsze

Rezerwy Chrobrego po raz siódmy z rzędu bez straty punktu. W 13. kolejce klasy okręgowej pokonały na własnym terenie Iskrę Kochlice 4:3. Głogowian wyprowadził na prowadzenie Adam Filbier mocnym uderzeniem z kilku metrów. Jeszcze w pierwszej części podwyższył strzałem z głowy Michał Papuszka, ale goście szybko zdobyli kontaktowego gola. W pierwszych 45 minutach bliscy szczęścia byli jeszcze Krystian Kowalski, Patryk Kozłowski i ponownie Filbier. Z początkiem drugiej odsłony dość zdecydowaną przewagę osiągnęli przyjezdni, lecz to gracze drugiej ekipy znów ukłuli. Połowę boiska przebiegł Kowalski, a swój rajd zakończył celnym trafieniem w sytuacji sam na sam z golkiperem Iskry. Rywale jednak ponownie zdołali dojść na jedną bramkę i zrobiło się nerwowo. Dopiero na 10 minut przed końcem na 4:2 podwyższył wcześniej nie potrafiący wykorzystać nadarzających się okazji Łukasz Strzelecki. Goście swojego trzeciego gola zdobyli w 90. minucie gry. Wówczas do końca pozostawało jeszcze 180 sekund, ale głogowianie i tak dość spokojnie dowieźli zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.
W rezerwach Chrobrego zagrał trenujący wcześniej przy pierwszym zespole Michał Kumczyk, wychowanek Szkółki Piłkarskiej Głogów.

Kl. O: Chrobry II Głogów – Iskra Kochlice 4:3 (2:1)
Bramki: Adam Filbier, Michał Papuszka, Krystian Kowalski, Łukasz Strzelecki – ?
Chrobry II: Stepokura – Sybis, Przewocki, Papuszka, Jabłoński, Górski (55′ Małucki), Dopierała, Filbier (61′ Kumczyk), Kowalski, Gródecki (84′ Marciszak), Kozłowski (60′ Strzelecki).
Widzów: 50.