Takie emocje tylko z nami! Teraz Lubin!

Niedzielny wyjazd do Słubic pokazał, że tylko my jesteśmy zapewnić takie emocje :-). Tych nie zabraknie przy okazji kolejnych wojaży za Chrobrym. No, może już nie z taką nutką dramaturgii. Gwarantujemy!

Mecz Zagłębia II z Chrobrym początkowo miał się odbyć w sobotę 7 marca. Wówczas reklama była spora, a ciśnienie na wyjazd do Lubina jeszcze większe. Robiono wszystko, by pobić rekord liczbowy ostatnich lat i uderzyć tam w sile oscylującej w granicach 300 osób. Niestety, nie po raz pierwszy plany zostały pokrzyżowane i trzeba jechać na Zagłębie w terminie mniej dogodnym. W środę, w trzy dni po wyjeździe do Słubic na Ilankę Rzepin. Lubuski Związek Piłki Nożnej nie przychylił się też do naszej prośby przełożenia meczu na jeszcze późniejszy termin. Ale to nic. Przynajmniej zróbmy tyle, aby liczba za bardzo nie odbiegła od tej wymarzonej.

Zbiórka wszystkich kibiców Chrobrego w środę 25 marca o godz. 14:00 pod halą widowiskowo-sportową. Wyjazd pół godziny później z możliwością kilkuminutowego opóźnienia. Staramy się więc wyruszyć w drogę jak najpóźniej, tak abyście zdążyli pozwalniać się z pracy. O szkole nie wspominamy, bo z tej po prostu pouciekacie (tu akurat wielkiej filozofii nie ma). Całkowity koszt eskapady do Lubina (wraz z biletem wstępu na mecz) jest darmowy! Przypomnijmy, że to zasługa SSChG i p. Ewy Drozd.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 15:30 i rozegrane zostanie na bocznej płycie. Powrót do Głogowa ok. godz. 18.