Ten długi weekend TYLKO Z CHROBRYM!

W sobotę 2 maja w meczu derbowym Chrobry zmierzy się w Polkowicach z Górnikiem. Z tej okazji organizowany jest przejazd autokarowy na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 18:00, więc częściowo może zostać rozegrane w blasku jupiterów. Zbiórka wyjazdowiczów o godz. 16:00 pod halą widowiskowo-sportową. Sam wyjazd pół godziny później. Dosyć wcześnie jak na bliskość miejsca docelowego podróży, ale chyba wszyscy orientujemy się w panujących obecnie realiach. W całej Polsce wiele robi się ku temu, aby utrudnić kibicom dostanie się na mecz wyjazdowy, a coraz śmieszniejsze procedury przerabiane są co weekend (spisywanie, czasami dwukrotne, wpuszczanie na stadion pojedynczo…). W związku z tym postanowiliśmy zapobiec nazwijmy to nieoczekiwanym wydarzeniom i zrobić wszystko, aby w sektorze na stadionie Górnika zameldować się jeszcze przed pierwszym gwizdkiem, a nie po. Poza tym… co to za wyjazd z wyjazdem na pół godziny przed meczem i powrotem 30 minut po nim? Koszt całej eskapady wynosi 10 zł wraz z biletem wstępu na mecz. Powrót do Głogowa po godz. 20:00.

W Polkowicach na Górniku byliśmy po raz ostatni… całe 9 lat temu! Co prawda w międzyczasie zahaczaliśmy o sąsiednią miejscowość przy okazji pucharowych potyczek z rezerwami Górnika, ale to naturalnie nie to samo. Ponadto gramy z liderem, a aspekt sportowy także do czegoś zobowiązuje. My już nie gramy o nic i właśnie dlatego nie możemy ze znużeniem wyczekiwać końca sezonu. Trzeba zrobić jak najwięcej ku temu, aby, mimo wyników, nie poszedł szybko w zapomnienie. Co jak co, ale to ostatnimi czasy potrafimy! Wspólnie!
W Lubinie pękły dwie setki, a był to wyjazd nieco dalszy, i w dodatku w środę. Nie róbmy wstydu i do Polkowic nawet nie wyjeżdżamy w mniejszej liczbie! Pamiętaj, ten długi weekend tylko z CHROBRYM! Podyskutuj na forum o wyjeździe na Górnika!