TERAZ ZIELONA GÓRA!

Jeszcze dobrze nie zapomnieliśmy o wyjazdach do Słubic i Lubina, a już trzeba myśleć o następnym. O Zielonej Górze, do której przyjdzie się udać w niedzielę 5. kwietnia.
Tak naprawdę ostatnio Zielona Góra nie jest naszą mocną stroną. Wyjazdy tam zdecydowanie się przejadły i raz po razie oparte są na jednym schemacie. Dodatkowo do tej pory jeździliśmy na pierwszą drużynę Lechii. Teraz przyszło odwiedzić jej rezerwy… Samym wstępem może nie zachęciliśmy, ale nie zapominajmy o jednym, a zarazem najważniejszym. My nie jeździmy po raz enty do Zielonej Góry czy Słubic, na Lechię I czy Lechię II. My jeździmy po raz enty na Chrobrego. To jest pasja, od której nie można uciekać. Od której Ty nie możesz uciec. Bez względu na to, że do Zielonej Góry jedziesz po raz drugi, siódmy czy piętnasty. Pojedziesz, bo musisz, bo jesteś kibicem MZKS-u!
Zbiórka w niedzielę 5 kwietnia o godz. 13:00 pod halą widowiskowo-sportową. Odjazd autokarów pół godziny później, a koszt kolejnej pomarańczowej wycieczki wynosi 20 zł, w tym bilet na mecz, który kosztuje, uwaga, 8 zł. Sam mecz rezerw Lechii czy tam Lechii II połączonej z Bebetonem Nowogród Bobrzański rozpocznie się o godz. 15:00, więc do Głogowa wrócimy ok. godz. 18.

Czy podtrzymamy wyjazdową formę tej wiosny i przy okazji trzeciego wyjazdu setka pęknie po raz trzeci? Zrób wszystko, aby tak się stało!