Trzecia edycja Ecoren Cup 25 sierpnia w Głogowie

Od kilkunastu dni trwają zapisy do trzeciej edycji turnieju amatorskich drużyn piłki nożnej Ecoren CUP 2009. Tradycyjnie eliminacje odbędą się w czterech dolnośląskich miastach: Legnicy, Głogowie, Polkowicach i Lubinie, z finałem w tej ostatniej miejscowości.
W tegorocznej edycji uczestniczyć mogą dzieci ze szkół podstawowych (roczniki 1997-99) oraz gimnazjalnych (roczniki 1994-96), zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Wystarczy, że młodzi piłkarze i piłkarki założą drużynę, znajdą opiekuna i zgłoszą się do rozgrywek – składy zespołów mogą liczyć do dziesięciu zawodników, a na boisku grać ich będzie jednocześnie pięcioro oraz bramkarz.
Formularz zgłoszeniowy można pobrać z witryny www.ecoren.pl, po uprzednim wypełnieniu dostarczając go np. do siedziby MZKS Chrobry Głogów.
Zmagania adeptów futbolu rozpoczną się 24 sierpnia w Legnicy. Dzień później odbędą się eliminacje dla głogowskich drużyn na terenie obiektów sportowych, w związku z czym zgłoszenia przyjmowane są do dnia 24 sierpnia.
Na najlepsze drużyny i zawodników czekają puchary oraz cenne nagrody rzeczowe, a na wszystkich – dyplomy i pamiątkowe upominki. Finał, w którym wezmą udział najlepsze ekipy wyłonione drogą poszczególnych eliminacji, 28 sierpnia.