Tur Turek – CHROBRY 0:3 (0:2)

Środowy maraton wyjazdowy trwa w najlepsze! Po niedawnej eskapadzie do Oławy, tym razem pomarańczowo-czarna brać wyruszyła za Chrobrym do Turka, gdzie nasz zespół rozbił tamtejszego rywala 3:0. W rozwinięciu krótki opis wyjazdu.

Do wielkopolskiego miasteczka wyruszyliśmy samochodami, a każdy ogarniał transport na własną rękę. Droga do Turka minęła spokojnie, jednak podróż dla jednego z samochodów zakończyła się dużo wcześniej z powodu awarii. Pod stadion Tura dojeżdżamy pod koniec pierwszej połowy. Część ekipy wyjazdowej wchodzi na sektory gospodarzy, natomiast reszta ma problemy z policją i ostatecznie zostaje pod stadionem. W trakcie drugiej połowy kilkukrotnie zaznaczamy swoją obecność, a po końcowym gwizdku świętujemy z piłkarzami pokaźne zwycięstwo 3:0.

Droga powrotna mija bez większych komplikacji. W Kaliszu robimy krótką przerwę na posiłek oraz uzupełnienie zapasów i wracamy do Głogowa. Nasza ostateczna liczba w Turku to 20 osób. Szacunek dla wszystkich obecnych! ChG on Tour!