U siebie i na wyjeździe – ważna końcówka rundy!

Przed nami ostatnie spotkania Chrobrego w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013. Pomarańczowi podejmą u siebie dwa zespoły z czołówki tabeli, a na wyjeździe zmierzą się z Górnikiem Wałbrzych. W najbliższy piątek czeka nas przedostatni mecz przy Wita Stwosza, rywalem będzie Bytovia Bytów.

Bytovia Bytów to trzecia drużyna w tabeli, co zapowiada kolejny, niezwykle ciężki mecz dla naszego zespołu. W poprzednim sezonie pojedynek z tym rywalem kończył drugoligowe rozgrywki. Wówczas padł remis 1:1. Tym razem przed piłkarzami znacznie ważniejsze spotkanie. Po ostatniej porażce z Chojniczanką, nasza sytuacja w lidze nieco się pogorszyła, dlatego piątkowy mecz będzie bardzo ważny. CHROBRY – Bytovia 26.10.2012, godzina 19.00

W piątek 9 listopada rozegrany zostanie ostatni domowy mecz Chrobrego w rundzie jesiennej. Do Głogowa przyjeżdża obecny lider tabeli, ROW Rybnik, a wraz z nim zapewne grupa kibiców z Górnego Śląska. Jako, że jest to ostatni mecz przy Wita Stwosza przed dłuższą przerwą, każdy kto uważa się za kibica ChG, ma obowiązek pojawić się na stadionie i wesprzeć nasz zespół głośnym dopingiem! Do Głogowa przyjedzie bowiem nie tylko czołowa ekipa pod względem piłkarskim, ale również i kibicowskim, dlatego wypada pokazać się z dobrej strony. O tym meczu będziemy jeszcze sporo pisali na łamach naszej strony.

Na koniec danie główne. W sobotę, 17 listopada nasz Chrobry zagra wyjazdowy mecz w Wałbrzychu. Chyba nie trzeba pisać, co to oznacza. Na mecz z Górnikiem jedziemy wszyscy! Będzie to jeden z ważniejszych (o ile nie najważniejszy) wyjazdów w całym sezonie, dlatego potraktujcie sprawę poważnie i pokażmy się w Wałbrzychu z jak najlepszej strony! Do meczu zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz zarezerwujcie sobie trzecią sobotę listopada i spędźcie ten dzień na kibicowskim szlaku! Ostatni mecz rundy jesiennej zaplanowano na godzinę 13. Więcej info na temat wyjazdu pojawi się na stronie w odpowiednim czasie, dlatego odwiedzajcie nas, zbierajcie pieniądze, namawiajcie znajomych i wspierajcie nasz ukochany klub!

Końcówka rundy? TYLKO Z CHROBRYM!