W młynie nie milczę jak grób, tylko drę mordę za głogowski klub

Pojawił się już trzeci i jak na razie ostatni wzór szali Chrobrego na jesienno-zimowy okres 2009/10 z jakże wymownym hasłem: „w młynie nie milczę jak grób, tylko drę mordę za głogowski klub” (foto po rozwinięciu). Wszystko wzory, jak i inne ostatnie wydawane przez nas gadżety, czyli m.in. smycze, dżokejki, breloki, magnezy czy otwieracze, będzie można nabyć przy okazji ligowych spotkań Chrobrego rozgrywanych w Głogowie. Najbliższa ku temu okazja już w sobotę, bo tego dnia o godz. 15:00 rozpocznie się mecz 12. kolejki z Tęczą Krosno Odrzańskie.
Z tego miejsca zapraszamy także do współpracującego z nami sklepu sportowego Radosport (przy ul. Głowackiego 19), który prowadzi Henryk Gałka, jeden z bardziej kojarzonych zawodników MZKS-u ostatnich kilkunastu lat. Tam można zaopatrzyć się także w zimowe czapki koloru czarnego z pomarańczowym napisem „Chrobry”, które były rozprowadzane już poprzedniej zimy.
A już niebawem kolejne produkty spod znaku ChG: ręczniki, rękawiczki, czapki, a nawet takie „rodzynki” jak od dawna zapowiadane krawaty czy… parasolki.

==> Zobacz całą kolekcję szali ChG!