W niedzielę wykład L. Żebrowskiego i T. Płużańskiego

Stowarzyszenie Patriotyczny Głogów, wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków Chrobrego Głogów, serdecznie zaprasza na spotkanie z historykami Leszkiem Żebrowskim i Tadeuszem Płużańskim. Temat wykładu „KOMUNIZM PRZECIW NIEPODLEGŁEJ POLSCE, OD 1918 ROKU DO TERAŹNIEJSZOSĆI”. Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godzinie 17:00 w PWSZ w Głogowie – aula w budynku B. Wstęp Wolny.

W tym dniu nie będzie takiego drugiego miejsca w Polsce. To wydarzenie przejdzie do historii naszego miasta! W jednym czasie, w jednym miejscu spotkanie z najwybitniejszymi postaciami – znawcami najnowszej historii Polski! I to wszystko w naszym mieście!

Leszek Żebrowski oraz Tadeusz Płużański w wykładzie pt. „KOMUNIZM PRZECIW NIEPODLEGŁEJ POLSCE” – te nazwiska mówią same za siebie! Na tym nie koniec. Specjalnym gościem spotkania będzie „TADEK” Polkowski, raper z Krakowa, autor płyty NIEWYGODNA PRAWDA! Ale i to nie wszystko. Całość tego wyjątkowego spotkania uświetni krótki recital muzyczny Klaudii Dziadkiewicz, która wykona kawałki z płyty „PANNY WYKLĘTE”!

Na spotkaniu możliwość nabycia książek zaproszonych gości, zdobycie autografu. Już Dzisiaj Serdecznie Zapraszamy! WSTĘP WOLNY!