W piątek mecz z Chojniczanką Chojnice

W najbliższy piątek o godzinie 19 podopieczni Ireneusza Mamrota zagrają kolejny mecz o ligowe punkty. Tym razem rywalem pomarańczowo-czarnych będzie Chojniczanka Chojnice. Tego dnia prawdopodobnie sektor gości nie będzie pusty, dlatego każdy przychodzi do sektora Y i dopinguje piłkarzy Chrobrego.

Chojniczanka Chojnice to jeden z kandydatów do awansu, dlatego w piątek naszych zawodników czeka trudne spotkanie i koniecznie trzeba ich odpowiednio wesprzeć dobrym dopingiem. Każdy nakręca więc znajomych i w piątek widzimy się na stadionie. Przed piłkarzami trudna i bardzo ważna końcówka rundy, dlatego potraktujmy sprawę poważnie i pomóżmy im w walce o trzy punkty w meczu z Chojniczanką.

Kibice Chojniczanki regularnie jeżdżą za swoim zespołem i prawdopodobnie w piątek sektor gości przy Wita Stwosza nie będzie pusty. Mecze z kibicami gości zawsze mają inny klimat, dlatego sprawmy, by ten był jeszcze lepszy, dzięki naszej postawie i głośnemu dopingowi dla Chrobrego! Namawiać znajomych, brać ze sobą szaliki i dopingujemy na 1946%!

Dziś rozpoczęła się przedsprzedaż na spotkanie Chrobry – Chojniczanka. Bilety można nabywać w kasach pływalni Chrobry w godzinach 8-21. Ceny biletów w przedsprzedaży: 0 zł – do 7 roku życia, 1 zł – od 7 do 13 roku życia, 5 zł – bilet ulgowy, 10 zł – bilet normalny.

Grafika reklamująca mecz Chrobry – Chojniczanka