W piątek zdajemy krew dla Adama. Pomóż i Ty!

Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów wzywa do pomocy dla chorego na białaczkę 17-letniego Adama Kaszuby, piłkarza juniorów Chrobrego. Młody sportowiec, który o zagrażającej życiu chorobie dowiedział się przed kilkoma dniami, przebywa w szpitalu we Wrocławiu i bardzo pilnie potrzebuje krwi. W tym celu w piątek o godz. 7:00 rano zbieramy się przy głównym wejściu do głogowskiego szpitala. Tak wcześnie, bo głogowski punkt krwiodawstwa jest czynny tylko do godz. 11:00.
Honorowymi dawcami krwi dla Adama mogą się stać osoby z każdą grupą krwi, a przede wszystkim pełnoletnie. Prosimy więc o zabranie dokumentów tożsamości. Jeśli tego dnia pracujesz, to żaden problem. Dzień oddawania krwi jest wolny od pracy, a nieobecność usprawiedliwiona. Należy tylko pamiętać o poproszenie o odpowiednie zaświadczenie. Pamiętajcie, że przed zdawaniem należy spożyć lekki (nie ciężkostrawny, tłusty!) posiłek.
Przekażcie tę informację innym, zabierzcie ze sobą znajomych. Gdy w grę wchodzi czyjeś życie, sprawę należy traktować absolutnie priorytetowo.