W sobotę niech na stadionie króluje pomarańcz

Już tylko piątek dzieli nas od kolejnego ligowego spotkania na Wita Stwosza. Przypominamy zatem o tym, że wszyscy obowiązkowo stawiamy się w sektorze. Rywala przedstawiliśmy już bliżej, a sam przyjazd kibiców Elany powinien nas zobowiązywać do tego, aby zaprezentować się znacznie lepiej aniżeli podczas ostatnich meczów w Głogowie!

W związku z tym przypominamy raz jeszcze, że każdy w młynie stawia się w POMARAŃCZOWYCH barwach! Część osób wzięła sobie to już głęboko do serca, ale wciąż pozostają tacy, którzy psują cały efekt. Każdy posiada pomarańczową koszulkę i szal, dlatego zadbajmy o to, aby nasz stadion raz za razem był od nich jaskrawy.

Oprócz barw, każdy niech szykuje się na wokalną rywalizację. Będzie sobota, godzina 17:00, więc cytując klasyka, jeśli nie będzie to idealna pora do gry to na pewno do głośnego dopingowania!

Dodatkowo w przerwie sobotniego spotkania ruszą zapisy na priorytetowy wyjazd w rundzie do Rybnika! Do górnośląskiego miasta udamy się w następny piątek 27 kwietnia. Mecz zacznie się o godzinie 18:00, więc wyjazd z Głogowa będzie miał miejsce około południa. Takiego meczu nie wypada opuścić! Zachęcamy szczególnie do zapisywania się na meczach u siebie, aby zaoszczędzić tym samym pracy organizatorom w dniach następnych. O kolejnych terminach zapisów jeszcze dokładniej poinformujemy!

WSZYSCY NA ELANĘ!