W sobotę otwarcie wygranego placu zabaw

Na sobotę 7 maja na godz. 16 zaplanowano otwarcie placu zabaw, który wygrano dla Głogowa w sms-owym plebiscycie Fundacji Muszkieterów. Zaproszenie na nie otrzymało Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów jako grupa, która zainicjowała akcję masowego oddawania głosów na nasze miasto. Plac wybudowano za 30 tysięcy złotych przy sieci sklepów Intermarché i Bricomarché na osiedlu Piastów Śląskich i w sobotę z naprawdę wielką pompą oficjalnie i uroczyście zostanie udostępniony dla najmłodszych mieszkańców Głogowa.

W dniu otwarcia, Plac zabaw Muszkieterów zmieni się w słoneczną krainę. Aktorzy z Teatru Wariaté z Poznania – „Słoneczka Placu Zbaw”, przygotowali dla najmłodszych wiele atrakcji. Będzie Kolorowy Zawrót Głowy, Zoo na Wesoło, Zwariowany Salon Fryzjerski, konkursy, mnóstwo słodyczy, balonów i drobnych upominków. Zdjęcia dzieci bawiących się na placu zabaw będzie można wysłać na adres specjalnej strony internetowej placów www.placezabaw.muszkieterowie.pl i wziąć udział w sms-owo-internetowym konkursie na najzabawniejsze zdjęcie dziecka na placu. Do wygrania atrakcyjne nagrody! – czytamy w programie imprezy.

Na otwarciu na pewno pojawią się przedstawiciele SSChG. Zapraszamy także pozostałych kibiców, a później oczywiście na mecz przy Wita Stwosza. Organizatorom i maluchom życzymy słonecznej pogody oraz takiej samej zabawy, nie tylko w sobotę, ale przez cały cieplejszy okres w roku.