W sobotę Śląsk, w niedzielę Stomil Olsztyn

Przed nami kolejny ciekawie zapowiadający się weekend z kibicowaniem w roli głównej! W sobotę nasi bracia z Gorzowa jadą na mecz z rezerwami Śląska Wrocław, natomiast dzień później na Wita Stwosza przyjeżdża Stomil Olsztyn, a wraz z nim kibice gości.

Oba te mecze są naszym priorytetem na najbliższy weekend, dlatego każdy musi potraktować sprawę poważnie! Pokażcie, że wyjazd do Lubina nie był Waszą jednorazową aktywnością i zbliżającą się sobotę oraz niedzielę również spędzicie na trybunach.

Zapisy na wyjazd do Wrocławia rozpoczynają się we wtorek w sklepie „Stokrotka” przy ulicy Armii Krajowej. We wtorek i środę czekamy na Was w godz. 19-21, natomiast w czwartek 16-21. Koszt całej wyprawy to zaledwie 20 złotych! Wyjazd spod hali widowiskowo-sportowej o godz. 13.

W niedzielę o godz. 12.30 początek meczu ze Stomilem Olsztyn. Kibice z Warmii już rozpoczęli przygotowania do wyjazdu i na pewno zobaczymy ich w sektorze gości. Postarajmy się więc, żeby nasz sektor wyglądał jak należy. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi stacja Orange Sport.

CHROBRY & STILON!

unnamed

escort mersin