W Wielką Sobotę mecz z Elaną Toruń!

W Wielką Sobotę, 30 marca o godzinie 14.00 rozpocznie się spotkanie z Elaną Toruń. Mecz ten zapowiada się jako jeden z ciekawszych w rundzie wiosennej, a dodatkowo będzie naszym pierwszym domowym po długiej, kilkumiesięcznej przerwie. Nie trzeba chyba nic więcej dodawać – WSZYSCY WIDZIMY SIĘ W SEKTORZE Y!

Sobotni mecz będzie pierwszym rozegranym przy Wita Stwosza od 9 listopada, kiedy na naszym stadionie gościliśmy ROW Rybnik. Wszystko wskazuje również na to, że w Głogowie pojawią się także toruńscy kibice, dlatego musimy zrobić wszystko, by ten mecz wypadł jak najlepiej! Namawiajcie więc znajomych, sąsiadów, rodzinę i Wielką Sobotę spędzamy na stadionie w sektorze Y!

Przed meczem zbierana będzie żywność w ramach akcji „Rodacy Bohaterom”. Prosimy więc o przynoszenie ze sobą produktów długoterminowych. Osoby, które dostarczą sześć produktów dostaną w zamian pomarańczowo-czarny szalik. Na bardziej hojnych darczyńców czekać będą natomiast bluzy Chrobrego. W kwietni żywność pojedzie na Wschód. Dary trafią do byłych żołnierzy na Ukrainie, Białorusi i na Litwie.

WIELKA SOBOTA? TYLKO NA STADIONIE CHROBREGO!