Weekendowy rozkład jazdy

Ciekawie zapowiada się piłkarski weekend w Głogowie. Sobota to, oprócz starcia w III lidze z Pogonią Świebodzin, także bardzo prestiżowe mecze juniorów ze Śląskiem Wrocław. Wrocławianie są liderem w LDJS, zaś w grupie młodszej plasują się na trzeciej pozycji. O jakąkolwiek zdobycz punktową będzie bardzo ciężko, ale to tylko i aż piłka. I właśnie dlatego, że nic w niej pewnego, szykują się spore emocje.
Tego samego dnia, choć w innym miejscu, o ligowe punkty powalczy drugi zespół juniorów młodszych. Podopieczni Tomasza Ficnera w środę zremisowali w Chojnowie z Chojnowianką 0:0, w tabeli starszych rocznikowo zespołów plasują się na 7. pozycji, ale nieszczęśliwie z tego ostatniego pojedynku wyszedł Dawid Piotrowski. 14-letni napastnik głogowskiej drużyny po jednym ze starć stracił przytomność i ze wstrząśnieniem mózgu przebywa w szpitalu. Jesienią już nie pokaże się na ligowych boiskach. Pozostaje życzyć jak najszybszego powrotu do pełni zdrowia.
Z kolei w niedzielę na płycie ze sztuczną nawierzchnią powalczą trzy nasze ekipy. Najpierw z MKS-em Oława w Lidze Dolnośląskiej trampkarze i młodzicy, którzy w ostatniej kolejce wreszcie solidarnie zapunktowali i na jednym takim wyskoku z pewnością nie poprzestaną, zaś później rezerwy Chrobrego. Ich rywalem będzie Kaczawa Bieniowice, mająca co prawda wyższe trzecie miejsce, ale z drugiej strony tylko punkt więcej.

SOBOTA, 3 PAŹDZIERNIKA

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych
III płyta GOS, godz. 11:00
Chrobry Głogów – Śląsk Wrocław

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
III płyta GOS, godz. 13:00
Chrobry Głogów – Śląsk Wrocław

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Boisko na os. Piastów, godz. 13:00
Chrobry Głogów – Błękitni Koskowice

III liga dolnośląsko-lubuska
II płyta GOS, godz. 16:00
Chrobry Głogów – Pogoń Świebodzin

Klasa okręgowa trampkarzy
Polkowice, godz. 11:00
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów

Klasa okręgowa młodzików
Polkowice, godz. 12:30
Górnik Polkowice – Chrobry Głogów

NIEDZIELA, 4 PAŹDZIERNIKA

Liga Dolnośląska Trampkarzy
III płyta GOS, godz. 11:00
Chrobry Głogów – MKS Oława

Liga Dolnośląska Młodzików
III płyta GOS, godz. 12:30
Chrobry Głogów – MKS Oława

Klasa okręgowa seniorów
III płyta GOS, godz. 15:00
Chrobry II Głogów – Kaczawa Bieniowice