Weekendowy rozkład jazdy

Ciekawie zapowiada się nadchodzący weekend w wykonaniu zespołów Chrobrego. W sobotę pierwsza drużyna powalczy o komplet punktów z Celulozą na, prawdopodobnie, pożegnanie z głogowską publiką, juniorzy udadzą się do Lubina na prestiżowe mecze z Zagłębiem, zaś w niedzielę przed szansą objęcia prowadzenia w klasie okręgowej staną rezerwy.
Renomy Zagłębia w kwestii szkolenia młodzieży nie trzeba szerzej przedstawiać. Wystarczy spojrzeć. W obu grupach Ligi Dolnośląskiej lubinianie okupują fotel lidera, w tym sezonie nie zaznając nawet goryczy porażki. Mało tego, ci młodsi wygrali wszystkie 11 spotkań. Wywiezienie z sąsiedniej miejscowości jakichkolwiek punktów przez Chrobrego będzie sporą niespodzianką, ale nasi zawodnicy broni z całą pewnością nie złożą. W przypadku takiego meczu – wręcz przeciwnie i w tym należy upatrywać naszej szansy.
Rezerwy Chrobrego podejmą u siebie 8. w tabeli Iskrę Kochlice, która w ostatniej kolejce klasy okręgowej została rozbita przez Orkana Szczedrzykowice (0:7), ale która przed tym meczem potrafiła wywieźć z Polkowic komplet oczek. Będzie to przedostatni mecz podopiecznych Jarosława Wielgusa w Głogowie tej jesieni.
Spośród naszych ekip, ligowe zmagania zakończyli jedynie występujący w klasie okręgowej juniorzy młodsi. Drużyna Tomasza Ficnera w 10-zespołowej grupie, wśród w większości starszych rocznikowo zawodników, z dorobkiem 14 punktów zajęła 5. miejsce.

SOBOTA, 7 LISTOPADA

III liga dolnośląsko-lubuska
II płyta GOS, godz. 13:30
Chrobry Głogów – Celuloza Kostrzyn

Liga Dolnośląska Juniorów Starszych
Lubin, godz. 11:00
Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów

Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych
Lubin, godz. 13:15
Zagłębie Lubin – Chrobry Głogów

NIEDZIELA, 8 LISTOPADA

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Boisko na os. Piastów Śl., godz. 12:00
Chrobry Głogów – Parasol Wrocław

Liga Dolnośląska Młodzików
Boisko na os. Piastów Śl., godz. 13:30
Chrobry Głogów – Parasol Wrocław

Klasa okręgowa seniorów
III płyta GOS, godz. 13:00
Chrobry II Głogów – Iskra Kochlice

* Mecze w klasach okręgowych trampkarzy i młodzików Javoria Jawor – Chrobry Głogów z powodu braku boiska do gry w Jaworze przełożone na wiosnę 2010