Weekendowy rozkład jazdy

Juniorzy starsi Chrobrego wyjeżdżają do Jawora na mecz z ostatnim w tabeli JTS. Rywale głogowian w tym sezonie nie wygrali ani jednego spotkania, a w rundzie wiosennej zdobyli tylko trzy bramki. JTS w zasadzie jest przedostatni, ale tylko dlatego, że z rozgrywek wycofała się Stal Chocianów i mecze kończą się walkowerem dla jej przeciwników w poszczególnych kolejkach. Tak więc nie ma innej opcji, aniżeli zwycięstwo Chrobrego.
Z kolei rezerwy głogowskiego klubu zagrają z 5. Kaczawą Bieniowice, a więc po tym meczu spotkania ze ścisłą czołówką będą mieć w większości za sobą (za wyjątkiem obecnie liderującego Orkanu). Wstępnie planowano, że mecz rozegrany zostanie na drugiej płycie z naturalną nawierzchnią, ale wobec trwających opadów deszczu głogowianie prawdopodobnie obejdą się smakiem rywalizacji na prawdziwej trawie. Wiele w tej kwestii wyjaśni się dopiero jutro. Punkty się przydadzą, bo o ile trzy ostatnie ekipy mają przed sobą trudne pojedynki, o tyle depczący nam po piętach Pogoń i Nysa grają między sobą, a do MZKS-u tracą tylko po punkcie.
W niedzielę trudne zadanie przed trampkarzami starszymi. Do Głogowa przyjeżdża lider z Wałbrzycha. Jednak wszystko wskazuje na to, że młodzi głogowianie nie muszą rozpaczliwie szukać punktów, aby utrzymać dla Chrobrego Ligę Dolnośląską. Do działaczy DZPN-u chyba dotarło, że w tym wieku gra na wynik nie jest najlepszą opcją i w tym sezonie ma nie być spadków.

SOBOTA, 23 MAJA

Klasa okręgowa juniorów starszych
JTS Jawor – Chrobry Głogów

Klasa okręgowa juniorów młodszych
Nysa Wiadrów – Chrobry Głogów

Klasa okręgowa seniorów
II/III płyta GOS, godz. 17:00
Chrobry II Głogów – Kaczawa Bieniowice

NIEDZIELA, 24 MAJA

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Boisko na os. Piastów, godz. 12:00
Chrobry Głogów – Górnik Wałbrzych

Liga Dolnośląska Młodzików
Boisko na os. Piastów, godz. 13:30
Chrobry Głogów – Górnik Wałbrzych