Wesprzyjmy najmłodszych!

Zachęcamy do pomocy grupie młodych piłkarzy KS Orły Borek, którzy rywalizują nie tylko na boisku, ale również poza nim. W ogólnopolskim konkursie „Szkółki Piłkarskie Nivea”. Mecz toczy się o wcale nie małą stawkę, bo m.in. o sprzęt sportowy i wyjazd na turniej. Aby wygrać, potrzebne są nasze, Wasze głosy! Panowie, Panie – pomagamy!

Dlaczego pomagamy tej położonej niedaleko Głogowa miejscowości? Zdarza się, że to właśnie w takich miejscach wielcy piłkarze zaczynają swoje przygody z futbolem. Z drugiej strony, takie miejsca najczęściej zmagają się z największymi problemami. Jeśli jest coś, co może wywołać wśród najmłodszych, a w przyszłości być może prawdziwych piłkarzy, dodatkową radość, poza ogromną radością, którą daję im samo uganianie się za piłą, wywołajmy to.

Co należy zrobić, aby pomóc drużynie KS Orły Borek? To proste. Po pierwsze, należy zarejestrować się w serwisie konkursu (zarejestruj się ). Po drugie, przejść do profilu zespołu i oddać swój głos (zobacz). Po czym czynność powtarzajmy codziennie. Aż do skutku.

Obecnie grupa zajmuje 357 miejsce. Musi być w pierwszej setce. Także dzięki nam, więc do dzieła! My nie potrafimy?! Głosowanie trwa do 6 maja.