Wiadomości z Gorzowa

Piłkarze Stilonu Gorzów rozbili na własnym stadionie Spójnię Ośno Lubuskie 4:0 i po dwóch kolejkach IV ligi lubuskiej mają na koncie cztery punkty. Tabeli przewodzi Polonia Słubice, która jako jedyna w lidze wygrała dwa mecze. Następnym rywalem gorzowskiej drużyny będzie przedostatnia Korona Kożuchów.

Podopieczni Tomasza Jeża zdobyli pierwszą bramkę w 34. minucie spotkania, a jej autorem był Paweł Posmyk, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Chojniczanki Chojnice. Dwie minuty po przerwie, bramkę na 2:0 zdobył Damian Szałas, a w 74. minucie rezultat podwyższył Maciej Sędziak. Wynik meczu w 83. minucie ustalił Sebastian Żłobiński. Dla piłkarzy Stilonu był to pierwszy mecz przed własną publicznością w sezonie 2012/2013. W 1. kolejce nasi bracia zremisowali na wyjeździe z Formacją Port 2000 Mostki 1:1 i po dwóch seriach gier zajmują czwarte miejsce. Na meczu ze Spójnią Ośno Lubuskie obecnych było 5 kibiców Chrobrego Głogów.

Stilon Gorzów – Spójnia Ośno Lubuskie 4:0 (1:0)
1:0 Posmyk Paweł (34′)
2:0 Szałas Damian (47′)
3:0 Sędziak Maciej (74′)
4:0 Żłobiński Sebastian (83′)