WJAZD NA TYCHY ZA PÓŁ DYCHY!

Przed nami arcyciekawy wyjazd do Częstochowy na mecz z Rakowem, jednak już cztery dni później (16 maja) czeka nas kolejny kibicowski hit, tym razem przy Wita Stwosza! Do Głogowa przyjedzie bowiem walczący o awans GKS Tychy, a wraz z nim liczna grupa kibiców gości, co powoduje, że nie możemy przejść obok tego spotkania obojętnie. Już teraz informujemy Was, że bilet na ten mecz będzie kosztował zaledwie 5 złotych!

Kibice GKS-u Tychy należą do czołówki w drugiej lidze zachodniej, dlatego spodziewany jest ich liczny przyjazd na mecz z Chrobrym. Z tego powodu nie obejdzie się więc bez mobilizacji w naszych szeregach, a jej pierwszym punktem jest obniżenie ceny biletu na to spotkanie do pięciu złotych. Cena ta będzie obowiązywała zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu meczu, jednak zachęcamy do zakupienia wejściówki wcześniej, co zdecydowanie usprawni wchodzenie na stadion. Dodatkowo przypominamy, że na mecz z GKS-em przychodzimy obowiązkowo w pomarańczowej koszulce i z szalikiem, a w naszym sektorze spotykamy się już pół godziny przed rozpoczęciem spotkania. Pokażmy tym meczem, że głogowscy kibice potrafią się bawić i stwórzmy wielkie widowisko na trybunach!

Na najbliższy mecz domowy klub przygotował również promocję dla kibiców Chrobrego spoza Głogowa! O jej szczegółach poinformujemy na łamach naszej strony w najbliższych dniach. Wtedy też pojawi się więcej informacji na temat meczu.

Spotkanie Chrobry Głogów – GKS Tychy odbędzie się 16 maja (środa), początek o godzinie 18.

Pobierz materiały promocyjne (kliknij, aby powiększyść i ściągnąć):