Wspólnie przy szampanie [film]

Kilkadziesiąt osób, piłkarzy, trenerów, kierowników, członków zarządu, pracowników klubu i sympatyków wzięło udział w tradycyjnym spotkaniu noworocznym. Piątkowe, organizowane przez Stowarzyszenie Sympatyków ChG wydarzenie przebiegło w luźnej atmosferze. Gościem honorowym spotkania był prezydent Głogowa Jan Zubowski, którego przemówienie spotkało się z gromkimi brawami.
– W tym roku budżet jest trudny, jednak ponad milion złotych chciałbym przeznaczyć na jupitery na stadionie głównym, tak jak to wcześniej obiecałem. Warunek jest jeden: awans – mówiła głowa miasta.

Jednym z jego stałych punktów od zawsze było nagradzanie klubowymi gadżetami i dyplomem piłkarzy, którzy, poprzez sondę na naszej witrynie, zostali uznani przez Was za najlepszych w danej rundzie. I tak nagroda za wiosnę 2010 powędruje do Konrada Węglarza, który ze względu na pracę nie był w stanie przybyć, a za rundę jesienną uhonorowano Mateusza Machaja. Ponadto wyróżniono rezerwy MZKS-u, które wywalczyły awans do czwartej ligi. W imieniu drużyny upominki odebrał obecnie dopiero wracający do zdrowia po ciężkiej kontuzji Damian Żmijowski.