Wspomóż grupę Ultras Chrobry!

Ciekawy prezent pod choinkę, a jednocześnie możliwość wsparcia głogowskiej ultraski? Jak najbardziej! Od niedawna dostępne są zdjęcia-składaki przedstawiające cztery oprawy przygotowane przez grupę Ultras Chrobry. Składaki wykonane są na papierze fotograficznym, a kupując je zasilasz konto chłopaków z grupy ultras.

Na zdjęciu przedstawione są cztery oprawy: „Simply the best”, którą zaprezentowano na prezentacji drużyn Chrobrego, „Nothing else matters” z meczu przeciwko Lechowi Poznań, oprawę z meczu Chrobry – Zagłębie Sosnowiec, a także „Chrobry Głogów wita wrogów” z wyjazdu do Wałbrzycha (2012 rok). Całość wykonana jest na papierze fotograficznym i doskonale nadaje się m.in. do oprawienia w antyramę.

Na dzień dzisiejszy o dostępność składaków pytajcie osób decyzyjnych na Waszych osiedlach. W najbliższym czasie zdjęcia pojawią się również na Allegro, o czym poinformujemy Was na naszej stronie. Nabywając zdjęcie-składak z oprawami Ultras Chrobry, wspieracie grupę, a tym samym przyczyniacie się do tego, by w przyszłej rundzie pojawiały się kolejne, ciekawe prezentacje podczas spotkań pomarańczowo-czarnych. Koszt wykonania jednej oprawy (w zależności od jej wielkości i materiałów) jest niekiedy naprawdę wysoki, dlatego zachęcamy do nabywania składaków i wspomagania ultraski!

Za realizację odpowiedzialna jest firma 0 255 255 RGB