Wszyscy do Zielonej Góry!

Już tylko kilkanaście dni zostało do pierwszego wyjazdu po ponad dwumiesięcznej przerwie – 18 lipca jedziemy do Zielonej Góry na pucharowy mecz z Lechią. Z racji, że będzie to najbliższy wyjazd w całym sezonie, obecność na nim to obowiązek każdego kto uważa się za kibica Chrobrego!

Wyprawa do Zielonej Góry to doskonała okazja dla tych, którzy chcą zaliczyć swój pierwszy wyjazd za Chrobrym i poczuć atmosferę towarzyszącą meczom rozgrywanym poza Głogowem. Wielu z nas swoją „wyjazdową karierę” rozpoczynało właśnie od najbliższych wyjazdów (ZG, Legnica, Nowa Sól), by później jeździć za swoją drużyną po całej Polsce! Pucharowa wyprawa na mecz z Lechią będzie też zdecydowanie jednym z najtańszych (o ile nie najtańszym) wyjazdem w całym sezonie, dlatego w tym przypadku brak funduszy to żadne wytłumaczenie! Zwłaszcza, że jest możliwość, by wykorzystać pieniądze wpłacone podczas zapisów na mecz z Górnikiem Wałbrzych i przeznaczyć je na wyjazd do Zielonej Góry. Argumentem przemawiającym za tą eskapadą jest również specyficzny klimat, którzy zawsze towarzyszy wyjazdom na mecze z Lechią. Wkrótce na stronie pojawi się krótka historia spotkań Chrobrego z Lechią pod kątem kibicowskim.

Teraz kilka spraw organizacyjnych. Zapisy na wyjazd do Zielonej Góry ruszają od czwartku. W najbliższych dniach pojawią się dokładnie dni oraz godziny przyjmowania ich. Już teraz natomiast wiadomo, że koszt całej wyprawy wyniesie 20 złotych (w tym bilet wstępu). Zbiórka o godzinie 15.00 pod halą widowiskowo-sportową. W kierunku Zielonej Góry ruszamy kwadrans później i nie czekamy na spóźnialskich!

Początek meczu o godzinie 17.00.