Wszyscy na halę!

W niedzielę, 11. marca, o godz. 17:00 na hali widowiskowo-sportowej odbędzie się prezentacja drużyn Chrobrego Głogów na nadchodzącą rundę wiosenną sezonu 2006/2007. Po raz pierwszy w historii klubu mamy do czynienia z tak efektowną galą. Pomysł zaczerpnięty od największych i najlepszych sportowego światka jest kolejnym krokiem w celu budowy nowego wizerunku MZKS-u. Jako kibice zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w przedrozgrywkowej imprezie, na którą wstęp jest bezpłatny.

Głównym punktem programu jest oczywiście wystąpienie I drużyny Chrobrego, podczas którego każdy z zawodników zespołu seniorów zostanie szczegółowy przedstawiony, a zwłaszcza jego nowe twarze. Włodarze klubu zaprezentują także wszystkie pozostałe ekipy, jakie zrzesza MZKS. Łącznie ponad 200 zawodników różnych kategorii wiekowych przywdzianych w nowe, pomarańczowo-czarne stroje klubowe.

Ponadto, chcąc urozmaicić całą imprezę, przygotowano kilka innych atrakcji. Swoje zdolności muzyczne i wokalne zaprezentuje głogowska grupa rockowa „RO-ŚLINA”, która występowała już podczas Dni Głogowa czy z powodzeniem w edycjach Mayday Rock Festival. Do tego pokaz taneczny i coś bardziej nakierunkowanego na futbol – towarzyskie spotkanie piłkarzy Chrobrego z Drużyną Gwiazd.

Na niedzielną prezentację zaproszono różne osobistości miasta i kraju. Pojawić się ma wiceminister sportu Radosław Parda, prezydent i wiceprezydenci Głogowa, członkowie Rady Miasta…

Naturalnie głos zabierze m.in. prezes Przemysław Bożek, zawodnicy Chrobrego oraz trener naszej drużyny. Całość ma się zamknąć w dwóch godzinach.

Jak już wspominaliśmy, jest to pierwsza tego typu impreza w naszym klubie, w naszym mieście. Śmiało można powiedzieć, że wreszcie prezentacja z prawdziwego zdarzenia, prezentacja, która oczywiście zapoczątkuje kolejne, prezentacja, która, miejmy nadzieję, stanie się idealnym wstępem do pomyślnej dla nas wszystkich rundy wiosennej. Kibiców specjalnie zachęcać nie trzeba, ale warto, aby każdy postarał się o nagłośnienie prezentacji z własnej strony, co zaowocować może dodatkowymi osobami. Oczywistym jest fakt, że tego typu imprezy są stworzone przede wszystkim dla publiczności, która z kolei w największej mierze stanowi o ich atmosferze. Postarajmy się, aby ta zapadła w pamięci. Niedziela, 11. marca – wszyscy na hali!

Serdecznie zapraszamy!