Wyjazd do Jarocina coraz bliżej! Musisz tam być!

Wyjazd do Jarocina coraz bliżej! Już 8 września czeka nas jedna z najbliższych wypraw w całym sezonie, dlatego nie może na niej zabraknąć żadnego kibica Chrobrego! Koszt całego wyjazdu to 30 złotych (w tym bilet na mecz), a organizatorzy przygotowali także dwa ciekawe konkursy, o których więcej w rozwinięciu newsa.

Mecz Chrobrego z Jarotą rozpocznie się o godzinie 17, a my zbieramy się pod halą widowiskowo-sportową o godzinie 14. W kierunku Jarocina odjeżdżamy 15 minut później i nikt nie będzie czekał na spóźnialskich. Koszt całej wyprawy (w tym bilet na mecz) to 30 złotych. Zapisy na ten wyjazd rozpoczynają się już w sobotę – na listę będzie można się wpisać w przerwie meczu z Górnikiem Polkowice. Przy zapisywaniu się trzeba wpłacić całą kwotę! W niedzielę na stronie pojawią się dni oraz godziny, w których będą przyjmowane zapisy w przyszłym tygodniu.

Przy okazji wyjazdu do Jarocina, organizatorzy przygotowali dwa atrakcyjne konkursy. Pierwszy z nich jest skierowany do kibiców z Głogowa. Kibic, który zapisze najwięcej osób na spotkanie z Jarotą, wygra darmowy wyjazd do Kalisza dla siebie i wybranego znajomego. Osoba, która zajmie w konkursie drugie miejsce nie będzie musiała płacić za wyjazd na mecz z Calisią, a trzecie miejsce gwarantuje 50% zniżkę. Mecz Calisia – Chrobry rozegrany zostanie 13 października. Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć do punktu przyjmowania zapisów listę z danymi (imię, nazwisko, numer pesel) namówionych osób + całą kwotę (30 złotych od jednej osoby). Uwaga: nie można zapisywać znajomych „na raty”. Każdy może dostarczyć listę tylko jeden raz! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w przerwie meczu w Jarocinie, po zweryfikowaniu czy zapisane osoby rzeczywiście są obecne na meczu.

Drugi konkurs jest przeznaczony dla naszych FC! Fan club, który stawi się najliczniej w Jarocinie, wygra wyjazd do Kalisza za połowę ceny, a zniżka będzie obejmowała tylko te osoby, które były obecne na meczu z Jarotą. Podobnie jak w przypadku pierwszego konkursu, ogłoszenie wyników nastąpi w przerwie.

Jak więc widać, opłaca się jeździć na wyjazdy! Jarocin to jeden z bliższych przystanków na naszej wyjazdowej mapie, dlatego jeszcze bardziej zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Jednocześnie przypominamy o sobotnim meczu z Górnikiem Polkowice. Początek o godzinie 17.