Wyjazd do Wałbrzycha: znany koszt całej wyprawy

Znane są kolejne szczegóły wyjazdu na derbowy mecz do Wałbrzycha. Spotkanie odbędzie się w sobotę 17 listopada, a zapisy rozpoczynają się już w środę. W rozwinięciu newsa więcej informacji, w tym cena wyprawy na mecz z Górnikiem.

Mecz z Górnikiem Wałbrzych zapowiada się niezwykle emocjonująco, dlatego musimy się tam pokazać z jak najlepszej strony. W poprzednim sezonie derbowy pojedynek w Wałbrzychu odbył się bez naszego udziału, a ostatni raz w tym mieście byliśmy obecni w 2009 roku. Wówczas Chrobrego dopingowało 360 osób,

Tym razem liczba biletów, jaką dostaniemy na ten mecz jest ograniczona, dlatego obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Zapisy rozpoczynają się w środę, a koszt całej wyprawy, w tym bilet wstępu na mecz, to 40 złotych. Jutro na stronie pojawi się informacja dotycząca zapisów. Już teraz zachęcamy jednak do zarezerwowania sobie 17 listopada, szybkiego zapisania się i spędzenia tego dnia na kibicowskim szlaku!

Mecz z Górnikiem rozpocznie się o godzinie 13, a z Głogowa wyjedziemy chwilę po 9. Planowany powrót około godziny 17. Szczegółowe informacje odnośnie zapisów oraz zbiórki będą się pojawiały w najbliższych dniach, dlatego proponujemy częste odwiedzanie strony!