Wyjazdowy priorytet jesieni. Bądź tam z nami!

Kto by pomyślał, że zbliżający się wielkimi krokami mecz Chrobrego z Promieniem Żary będzie tak ważny ze sportowego punktu widzenia, że będzie pojedynkiem o… pozycję lidera w lidze?! Wobec tak dobrej formy piłkarzy z Żar i ich kibiców, którzy zdecydowanie stali się drugą siłą w grupie, czekający nas 16 października mecz urósł do rangi, wobec której nie można przejść obojętnie, a która wymaga priorytetowego potraktowania.
Zbieramy się w sobotę 16 października o godz. 8:30 pod halą widowiskowo-sportową. Wcześnie, ale tego wymaga specyficzna pora zawodów, bo te rozpoczną się już o godz. 11:00. Łączny koszt autokarowej wyprawy i wstępu na mecz wynosi 20 zł. Powrót do Głogowa ok. godz. 14:30.
Już teraz wiadomo, że przed nami najliczniejszy wyjazd spośród wszystkich pozostałych w tym sezonie. Jeśli jednak ktoś z Was nie zdążył zapisać się na listę imienną, bo, przykładowo, nie wiedział czy rzeczywiście będzie mógł wyruszyć za Chrobrym, niech melduje się na zbiórce, swoje dane przekazując organizatorom. Wejdziemy wszyscy.