Z Chojnowa z jednym punktem

W klasach okręgowych młodzików i trampkarzy tylko ci pierwsi wywalczyli w Chojnowie jakikolwiek punkt. Podopieczni Damiana Kwaśnika zremisowali z Chojnowianką 0:0, zaś grupa Jakuba Wolnego przegrała 1:6. Przypomnijmy jednak, że jest rocznikowo młodsza od większości grupowych rywali.

Klasa okręgowa trampkarzy
Chojnowianka Chojnów – Chrobry Głogów 6:1
Bramki: ? – Łukasz Kuczer.
Chrobry: Tyźlik – Kuczer (Cybula), Guz, Balcerowski, Ziobroniewicz (Samul), Olszanowski, Ciechelski, Kupis, Radliński (Obiała), Świtalski, Łętkowski.
Jakub Wolny, trener Chrobrego: Mecz był bardzo trudny ze względu na bardzo dobre warunki fizyczne gospodarzy i mimo wszystko chyba słabszy dzień moich zawodników. Swoje trzy grosze dołożył też sędzia, za którego przepraszali nas nawet… gospodarze. Obiektywnie patrząc byliśmy tego dnia słabsi, ale na tak wysoką porażkę na pewno nie zasłużyliśmy. Na słowa pochwały zasłużył nasz bramkarz, który jest o dwa lata młodszy od rywali, a w Chojnowie nie było tego widać w ogóle. Przed nami jeszcze siedem spotkań w tej rundzie i postaramy się o sprawienie kłopotów niejednemu zespołowi.

Klasa okręgowa młodzików
Chojnowianka Chojnów – Chrobry Głogów 0:0
Chrobry: Zamkowski – Andrzejewski, Kozera, Gomułka, Biereznowski, Gil (Bury), Delestowicz, Tymecki (Szyper), Letki, Jaskułowski, Gnap.