Z impetem na Słubice!


W niedzielę 22 marca po raz pierwszy od 127 dni ruszymy w trasę. Tego dnia Chrobry będzie podejmowany przez Ilankę, które rozgrywa swoje mecze w Słubicach. Biorąc pod uwagę tak długą przerwę – liczba musi być efektowna!

W Słubicach po raz ostatni byliśmy niemal przed rokiem, tyle że na miejscowej Polonii. Wtedy do graniczącego z Niemcami miasta zjechało się 103 fanów Chrobrego i był to zdecydowany rekord, jeśli chodzi o nasze wyprawy do tej miejscowości. Wcześniej te oscylowały w okolicach 30-50 osób. Poprzeczkę trzeba sobie stawiać jak najwyżej i my ją stawiamy. Liczymy, że przy wspólnej mobilizacji uda się zajść jeszcze dalej. Wszystko w naszych/Waszych rękach!

Zbiórka wszystkich kibiców Chrobrego w dniu meczu z Ilanką, tj. w niedzielę 22 marca, o godz. 8:30 pod halą widowiskowo-sportową. Wyjazd pół godziny później. Tak wczesna godzina podyktowana jest tym, że spotkanie w Słubicach rozpocznie się już w samo południe. Koszt całej eskapady wynosi 20 zł, a powrót do Głogowa przewidziano na okolice godz. 17:00.

Coraz bliżej… Nie ma, że nie jedziesz!