Z wizytą w Gorzowie

W niedzielę w Gorzowie odbył się turniej kibiców Stilonu, na który otrzymaliśmy zaproszenie. Oczywiście nie mogliśmy na nie odmówić i liczną grupą stawiliśmy się w grodzie nad Wartą. Poniżej przedstawiamy relację z tego wydarzenia.W niedzielę w Gorzowie odbył się turniej kibiców Stilonu, na który otrzymaliśmy zaproszenie. Oczywiście nie mogliśmy na nie odmówić i liczną grupą stawiliśmy się w grodzie nad Wartą.

Na drugi dla nas turniej kibiców tej zimy, znaczna część grupy udała się już w przeddzień zawodów, aby jeszcze mocniej umocnić więź gorzowsko-głogowską. Na nią czekały przez cały wieczór liczne atrakcje zapewnione przez fanów Stilonu. Już przy wjeździe do Gorzowa, ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich z nas gospodarze odpalili wielkie ilości pirotechniki na jednym z mostów przecinających Wartę. Efekt był piorunujący!

Sobota upłynęła w głównej mierze na pobycie w gorzowskich lokalach, ale na dzień turnieju wszyscy byli już w formie 😉 W niedzielny poranek do Gorzowa zjechała dalsza część delegacji z Głogowa. W sumie było nas razem 61. Oprócz nas i gospodarzy, na turnieju pojawiły się także zespoły Czarnych Żagań (9 osób) i Unii Leszno (15 osób).

W zawodach wzięło udział 10 drużyn, w tym dwie nasze, które za cel obrały sobie podium turnieju i ten cel udało im się zrealizować. Pierwsza z naszych drużyn zgarnęła puchar za zwycięstwo w imprezie, a druga stanęła na najniższym stopniu podium.

Zabawa trwała nie tylko na boisku, ale również na trybunach. Stilonowcy wystawili młyn i przy pomocy bębna głośno dopingowali. Także i my staraliśmy się popróbować naszych wokalnych możliwości, choć z meczu na mecz słabliśmy w oczach. Dopiero zwycięska seria rzutów karnych w finale turnieju dodała nam poweru.

Po zawodach tym razem my odpalamy jeszcze troszkę piro i pakujemy się do aut. Podróż do Głogowa przebiegała dość sprawnie, bez poważniejszych problemów. Na koniec chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować kibicom Stilonu za zaproszenie, fantastyczne przyjęcie i świetną zabawę!