Zaczynają rezerwy

W sobotę rezerwy Chrobrego Głogów rozpoczynają zmagania w legnickiej klasie okręgowej. Ciekawostką jest, że grają z Orkanem Szczedrzykowice, którego, w momencie gry o przysłowiową pietruchę, na finiszu poprzednich rozgrywek pokonali 4:2, w zasadzie eliminując go z walki o awans.
– Dalibyście na luz – powiedział wówczas w trakcie gry jeden z piłkarzy Orkana.
Cu to ciekawego? Zbieżność z pierwszym zespołem, który w swojej lidze zabiera nadzieje na II ligę oławskiej drużynie, następnie wysoko pokonując ją na inaugurację nowego sezonu. Czy ta zbieżność będzie miała swoją kontynuację poprzez równie korzystny rezultat naszych rezerw?
Skład Chrobrego II uległ lekkim przeobrażeniom. W prowadzonych przez Jarosława Wielgusa rezerwach, w stosunku do rundy wiosennej, na pewno nie zagrają Tomasz Trznadel, Tomasz Urbaniak i Kamil Nowakowski, którzy rywalizują w lidze halowej w barwach TPH Polkowice. Dołączyli za to ci, którzy pokończyli wiek juniora (Marcin Nowak i Sebastian Górski), a dodatkowo na boisku częściej będziemy oglądać młodzież MZKS-u, która w ten sposób ma się ogrywać i przystosowywać do piłki w seniorskim wydaniu. Definitywnie graczem rezerw będzie Michał Papuszka, który, jak się okazuje, postanowił grać tylko w drugim zespole.
Początek meczu w Szczedrzykowicach w sobotę o godz. 16:00.