Zagrają z liderami

Młodzicy i trampkarze starsi wracają do walki o ligowe punkty. Chociaż w ich wieku o wynik nie powinno chodzić, to jednak w przypadku trampkarzy tylko dobre rezultaty zagwarantują utrzymanie Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików dla Chrobrego.
W środę o godz. 15:30 na płytę ze sztuczną nawierzchnią wyjdą trampkarze, a o godz. 17:00 swój mecz rozpoczną młodzicy. Obie ekipy zagrają z Miedzią Legnica, która jest liderem w obu grupach. Przed głogowianami więc bardzo trudno zadanie i muszą wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności, aby coś ugrać. Jesienią w pojedynczych meczach udowadniali jednak, że stać ich na wiele.
Utrzymanie ligi zależy tylko i wyłącznie od starszej grupy, a więc trampkarzy. Ci zajmują 13. miejsce na 15 biorących udział w rywalizacji zespołów. W przypadku zwycięstwa nie poprawią jednak swojej lokaty, gdyż 12. Polonia Świdnica ma 5 punktów więcej. Z kolei młodzicy są na 9. pozycji, a po meczu z Miedzią mogą przesunąć się o miejsce wyżej, spychając z lokaty nr 8. Szkółkę Piłkarską Głogów.
Życzymy powodzenia!