ZAPISY: JUTRO OSTATNIA SZANSA!

Jeszcze nie zapisałeś się na wyjazd do Polkowic?! Jutro ostatnia szansa na to, by wpisać się na listę wyjazdową i spędzić sobotę z Chrobrym w Polkowicach! Zapisy na ten mecz prowadzone będą w godzinach 19-21 w sklepie „Stokrotka” przy ul. Armii Krajowej (naprzeciwko Zielonego Rynku). Koszt całego wyjazdu to 20 złotych. OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!

Jutrzejszy dzień jest ostatnim, w którym przyjmowane będą zapisy na ten wyjazd. Liczba miejsc jest ograniczona, a biletów zostało niewiele, dlatego radzimy nie zwlekać i wpisać się na listę wyjazdową! Mecz z Górnikiem to pewnego rodzaju mini-derby regionu, dlatego potraktujcie sprawę poważnie i w sobotę jedziemy wszyscy do Polkowic!

Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia na temat darmowego wstępu na mecz. Jak udało się nam dowiedzieć, możliwość takiego wstępu na spotkanie to akcja, która obowiązuje tylko miejscowych kibiców i potrwa do piątku. W dniu meczu bilety mają być sprzedawane w normalnych cenach, w związku z czym zapis wyjazdowego regulaminu PZPN w tym przypadku nie ma zastosowania. Jak to dokładnie będzie wyglądało, przekonamy się w sobotę, jednak już teraz wiadomo, że kibice gości w Polkowicach mile traktowani nie są, co pokazał niedawno przykład fanów Moto-Jelcza Oława.

Tak czy inaczej – w sobotę jedziemy z Chrobrym do Polkowic! Zbiórka na ten wyjazd o godzinie 15 pod halą widowiskowo-sportową!