Zapisy na Polkowice w środę

Przypomnimy, że zbieramy podpisy na listę imienną na 2-majowy wyjazd do Polkowic. Należy tam podać swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL. Jej przygotowanie jest wymogiem organizatora meczu w Polkowicach, po którego spełnieniu bez problemów będziemy mogli uczestniczyć w spotkaniu. W tym celu takowa lista była już prowadzona przy okazji ostatniego meczu z Dozametem i pucharowego z Górnikiem. Specjalne stoisko pojawi się również w środę, kiedy to Chrobry zmierzy się w meczu ligowym z Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie. Początek o godz. 17:30 na II płycie GOS.
Prosimy o poważne podejście do tematu. Jeśli nie będzie Cię na meczu z Motobi, przekaż dane koledze, który wybiera się na Wita Stwosza. Identycznie w przypadku osób, które we własnym zakresie zachęcacie – pozbierajcie ich dane i przekażcie właściwym osobom.
Od wyjazdu do Polkowic dzielą nas już tylko dni. Pamiętajmy, że dobra liczba sama się nie zrobi. Potrzebne jest zaangażowanie każdego z Was, więc pozostający do wyprawy czas wykorzystajcie w 100%.
Podyskutuj na forum o wyjeździe na Górnika!