Zaproszenie na jutrzejszy wykład Elżbiety Barys

Stowarzyszenie Sympatyków Chrobrego Głogów wraz z Twórcami akcji „Godzina dla Polski” organizują kolejne wyjątkowe spotykanie. Tym razem naszym gościem będzie Pani mec. Elżbieta Barys, która wygłosi wykład pt. „MASONERIA PRZECIW KOŚCIOŁOWI KATOLICKIEMU”. Spotkanie odbędzie się 26 stycznia w auli Św. Gerarda przy Kościele Św. Klemensa w Głogowie.

Co to jest masoneria? Skąd się biorą masoni? Czy loże masońskie to temat naszych czasów, czy też może niegroźna zabawa bogaczy z przeszłości? Czy Kościół Katolicki ma się kogo i czego obawiać? Na te i na wiele innych pytań związanych z masonerią odpowiedź znajdziecie już 26 stycznia podczas kolejnej GODZINY dla POLSKI. W tym dniu do Głogowa przyjedzie ekspert w dziedzinie demaskowania masonerii Pani mec. Elżbieta Barys.

Będzie ostro i kontrowersyjnie. Teorie spiskowe związane z tematem przestaną być zagadką! Przygotujcie się na wstrząsający wykład. Po tym spotkaniu obraz otaczającej nas rzeczywistości zmieni się całkowicie.

„Oni Klęczą w Kościele i udają. Posługują się patriotyzmem. Uczą ich tego na szkoleniach, wśród masonerii” mówi w jednym ze swoich wykładów Elżbieta Barys

Jeszcze Nigdy w Głogowie nie podejmowano tak ostrego i kontrowersyjnego tematu. Już dzisiaj Zapraszamy Wszystkich na to Wyjątkowe Spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia o godzinie 17:00 w auli Św. Gerarda przy Kościele Św. Klemensa w Głogowie. WSTĘP WOLNY!

W TYM DNIU MASONERIA ZOSTANIE ZDEMASKOWANA!