Ze zmiennym szczęściem

Nie idzie w Lidze Dolnośląskiej naszym trampkarzom i młodzikom. Obie ekipy w środę walczyły o pierwsze w sezonie zwycięstwa, ale obie poległy w starciach z Academy Wrocław. Pierwsi 2:8, drudzy 0:3.
Pewniej poczynają sobie za to ci, którzy w ubiegłym sezonie nabierali doświadczenia w najlepszych ligach swojego rocznika na Dolnym Śląsku, a teraz rywalizują w klasach okręgowych z w większości starszymi od siebie rywalami. Prowadzeni przez Jakuba Wolnego trampkarze pokonali w Przemkowie tamtejszy Arkon 8:1, jednak szkoleniowiec głogowian zwrócił uwagę przede wszystkim na naganne zachowanie miejscowych.
– Ci chłopcy w większości wychodzą na boisko tylko po to, aby próbować połamać nogi przeciwnikom lub bić ich i wyzywać – mówił.

Liga Dolnośląska Trampkarzy
Chrobry Głogów – FC Academy Wrocław 2:8

Liga Dolnośląska Młodzików
Chrobry Głogów – FC Academy Wrocław 0:3

Klasa okręgowa trampkarzy
Arkon Przemków – Chrobry Głogów 1:8
? – Łętkowski x3, Kuczer, Radliński, Ciechelski, Obiała, Guz.
Chrobry: Tyźlik – Balcerowski, Guz, Ziobroniewicz, Kuczer – Olszanowski (Radliński), Ciechelski (Królikowski), Kupis, Świtalski (Pawłowski), Łętkowski – Obiała (Samul).
Jakub Wolny, trener Chrobrego; O meczu można w sumie napisać tyle, że się odbył. Bardzo jednostronne widowisko zakończone bardzo wysokim zwycięstwem. Niestety rzeczą, o której należy napisać i chyba w końcu powinien też przyjrzeć się temu OZPN, to zachowanie zawodników i kibiców Arkonu Przemków. Ci chłopcy w większości wychodzą na boisko tylko po to, aby próbować połamać nogi przeciwnikom lub bić ich i wyzywać. W Przemkowie, na Arkonie, jest to normalna praktyka już od kilku lat. Kibice natomiast to w większości niewiele starsi chłopcy podpuszczający zza linii bocznej kolegów na boisku. Być może w końcu ktoś zwróci uwagę na Arkon, bo to co się tam dzieje nie ma nic wspólnego z piłką nożną.

Klasa okręgowa młodzików
Arkon Przemków – Chrobry Głogów 3:2
? – Szymon Gil x2