17 kibiców Chrobrego na Jasnej Górze. Pielgrzymka okiem fana

17 kibiców Chrobrego Głogów pojawiło się w Częstochowie przy okazji kolejnej już kibicowskiej pielgrzymki na Jasną Górę. Główna grupa pomarańczowo-czarnych podróżowała pociągiem, natomiast pozostali postawili na transport samochodowy. Tradycyjnie już w wydarzeniu udział wzięła spora część kibicowskiej Polski, przez co trudno wymienić wszystkie obecne ekipy.

Kilka zdań od kibica Chrobrego obecnego na tegorocznej pielgrzymce w Częstochowie:

Na środek transportu wybieramy pociąg IC. O 6:45 wyruszamy w 12 osób bez żadnych przesiadek do Częstochowy. Na miejscu jesteśmy godzinę przed rozpoczęciem Mszy św. Udajemy się na ciepły posiłek, a po nim do klasztoru. Na miejsce dojeżdża również 5 kibiców Chrobrego. Po Mszy uczestniczymy w święceniu flag.

Choć pogoda w tym roku była zdecydowanie lepsza niż na IX Pielgrzymce, odczuwalny mróz sprawił, że szybko zwiedziliśmy Jasną Górę, ulokowaliśmy się w restauracji i czekaliśmy na prezentację flag na murach klasztoru. Przez lokal przewinęło się sporo ekip. Spotkaliśmy tam m.in. kibiców Unii Leszno, którzy w ponad 20 osób przyjechali do Częstochowy.

Na godzinę przez zaplanowaną prezentacją, udajemy się na miejsce, żeby wywiesić naszą flagę. Wiatr sprawiał trochę problemów, ale dzięki pomysłowości jednego z naszych udało nam się dociążyć dół flagi. Po chwili większość ekip wieszających flagi na górze, zaczęła korzystać z naszego patentu 😉

escort mersin