O stronie

Serwis chrobry.glogow.pl jest oficjalną wizytówką kibiców tego klubu w Internecie. Wszelkie informacje na temat zorganizowanej grupy fanów Chrobrego pojawiają się zawsze w 100-procentowo potwierdzonej formie. Dodatkowo jesteśmy pośrednikiem w przekazywaniu informacji wypływających od Stowarzyszenia Sympatyków Chrobrego Głogów, więc i one cechują się rzetelnością.

Redakcja chrobry.glogow.pl jednocześnie informuje, że nie ma nic wspólnego z MZKS Chrobry Głogów. Pojawiające się wiadomości dotyczące klubu, drużyny etc. są treści nieoficjalnej bądź wyrażają tylko i wyłącznie poglądy, opinie redaktorów strony.

Witryna istnieje od listopada 2004 roku. Jak większość, ma za sobą wzloty i upadki. Po dobrym początku przyszły długie miesiące praktycznie zerowej aktywności strony. Po wyjściu z kryzysu długo musieliśmy pracować nad ponownym zaufaniem odwiedzających nas internautów. Wydaje nam się, że swój cel w jakimś stopniu osiągnęliśmy. Staramy się, by serwis kibiców był jak najbardziej ciekawy merytorycznie, a jego zawartość przyciągała co raz większą rzeszę stałych czytelników. W skrócie – naszym celem jest to, by chrobry.glogow.pl tętnił życiem przez 365 dni w roku. Pragniemy też, by pojawiające się na łamach strony informacje w większej mierze wypływały bezpośrednio od nas. Z braku czasu i, w niektórych przypadkach – możliwości, póki co nie jest to realne. Z tego też względu chętnie zapatrujemy się na kandydatury nowych członków redakcji.

W styczniu 2012 roku strona zmieniła swój charakter. Z racji powstania oficjalnej strony klubowej, serwis chrobry.glogow.pl stał się stroną publikującą przede wszystkim informacje stricte kibicowskie. Staramy się, aby strona była głównym źródłem informacji na temat głogowskich kibiców i każdy kto ją odwiedzi, mógł swobodnie odszukać interesujące go informacje.

We wrześniu 2014 roku, po niecałych 10 latach funkcjonowania strony, doszło na niej do kolejnych zmian. Odświeżeniu poddany został wygląd witryny, natomiast reorganizacja działów sprawiła, że znajdują się na niej głównie informacje dotyczące kibiców Chrobrego. Zdecydowaliśmy się w znacznym stopniu ograniczyć tematy czysto sportowe, które poruszane są na oficjalnej stronie klubu.

Obecnie chrobry.glogow.pl odwiedza po kilkaset osób dziennie, a niejednokrotnie liczba wejść przekracza okrągły tysiąc i cały czas rośnie. Odwiedzają nas ludzie nie tylko z całej Polski, ale i wielu krajów znajdujących się poza naszą granicą.

chrobry.glogow.pl – strona tworzona przez kibiców dla kibiców!

escort mersin