22 Marca Chrobry – Odra

KIBICU, FANATYKU‼

Runda na naszym stadionie nie zapowiada się ekscytująco pod względem kibicowskich hitów. Ciekawie zapowiadający się mecz z Jastrzębiem stracił bardzo dużo na atrakcyjności z powodu zakazu dla gości. Mecze z pustą klatką dla przyjezdnych z pewnością nie elektryzują i nie mają tego dodatkowego smaczku, dlatego trzeba czekać do 22 marca!

Właśnie w ten dzień, za niecałe 2 tygodnie, Chrobry zmierzy się z Odrą Opole. Terminarz ułożył się tak, że będzie to zdecydowanie najciekawszy mecz pod względem aspektów kibicowskich w tej rundzie. Spotkania z Odrą zawsze mają swój klimat, zresztą każdy kto był na poprzednich starciach dobrze wie o czym mowa.

Wniosek? W piątek 22 marca WSZYSCY DO SEKTORA! Nie może być tak, że każdy niby interesuje się Chrobrym, lajkuje na fb, udaje fanatyka, a nie przychodzi do sektora. Czasy są jakie są, kibic ChG nie ma lekko, ale swój fanatyzm trzeba pokazywać obecnością w sektorze i na wyjazdach!

Od dziś to powinien być Twój priorytet! Zostaw lajka, udostępnij, zmobilizuj swoje najbliższe towarzystwo. Samym narzekaniem niczego się nie zrobi, dlatego każdy ma okazję żeby się wykazać, a efekt zobaczymy 22 marca!

TYLKO CHROBRY!

escort mersin